Gdzie przenieść firmę z Polski?
Są pytania na które nie ma łatwych odpowiedzi, jednym z nich jest gdzie przenieść firmę z Polski? Jest to dosyć ryzykowny ruch, który jednak może wiązać się z wielkim zyskiem.
2022-05-13, 09:59

Gdzie przenieść firmę z Polski - odpowiadamy!

Rok 2020 był wyjątkowy ze względu na znaczną ilość przełomowych wydarzeń. I właśnie z tego powodu też otworzył oczy wielu ludziom na różnego rodzaju perspektywy których wcześniej nie byli świadomi! Być może to jest właśnie powodem zauważalnego wzrostu zainteresowania relokacją, co objawia się na przykład wzrostem wyszukiwań w wyszukiwarkach "gdzie przenieść firmę z Polski"

Czym właściwie jest ekspansja

Zanim jednak zaczniemy rozmawiać o szczegółach, wypada poinformować co tak właściwie mamy na myśli kiedy mówimy o ekspansji za granicę. Ekspansja różni się w zależności od biznesu, dla jednych może to być zakup spółki z tej samej branży która operuje w innym państwie, dla innych otwarcie oddziału znajdującego się za granicą, albo otworzenie fabryki, albo biura mającego stanowić podwaliny pod dalszy rozwój! Jeszcze inni zaś szansę na największy rozwój widzą wtedy, gdy sami przeprowadzą się za granicę. Właśnie dla takich ludzi powstał poradnik Kancelarii Panasiuk & Partners, w którym odpowiadają na pytanie gdzie przenieść firmę z Polski.

Gdzie przenieść firmę z Polski?

Tutaj często na pierwszy ogień przychodzą nasi najbliżsi sąsiedzi, tacy jak Czechy, Słowacja, Niemcy czy też Rumunia. Jednak przed każdym takim ruchem należy dokładnie zweryfikować wszystkie plany, oraz możliwe konsekwencje podatkowe takiego ruchu. Odpowiedź na pytanie gdzie przenieść firmę z Polski nie jest prosta, ale może być bardzo opłacalna.

KONTAKT / AUTOR
Panasiuk & Partners
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.